softgroup ontwikkelingsstrategie 2023

[Interview] Martin Georgiev, CTO van SoftGroup: In 2022 moesten we onze oplossingen aanpassen aan de voortdurende veranderingen en opkomende vereisten

24 februari 2023

 

martin georgiev Chief Technology Officer van SoftGroup

Mede-oprichter en Chief Technical Officer van SoftGroup deelde mee: "De post-crisis heeft onze strategische focus gericht op de meest schaalbare oplossingen - cloudgebaseerd, om ons product en onze diensten te verbeteren en te verrijken."

 

 

 

 

 

 

 

 

2022 was een dynamisch jaar wat betreft de nieuwe regelgevende kaders en opkomende deadlines. Wat daagde je het meest uit?

 

In de loop van het jaar werd ons team geconfronteerd met veel opkomende wettelijke vereisten, aangezien een van de meest veeleisende het tot stand brengen van de verbinding met de nationale hub van de VAE (Tatmeen) was. De verschillende benaderingen en structuur van het systeem vormden een behoorlijke uitdaging voor ons. We hebben echter een veilige en probleemloze tweezijdige communicatie met alle drie de Tatmeen-modules gebouwd.

 

Kort daarna moesten we een veilige communicatie tot stand brengen tussen de farmaceutische bedrijven en de autoriteiten van Oezbekistan en Kazachstan, om onze expertise en servicepotentieel te ontwikkelen. Door aan deze nieuwe behoeften te voldoen, hebben we cruciale kennis opgedaan en een solide basis gelegd voor het verbeteren van onze toekomstige servicecapaciteit van activa.

 

Bovendien schuilt achter een andere uitdaging onze constante inspanningen om toekomstige behoeften voor te zijn. We ontwikkelen al sinds 2016 aggregatieoplossingen, lang voordat het verplicht werd. Die „extra“ tijd gaf ons het voordeel dat we onze aggregatieoplossingen konden verbeteren en de concurrentie een stap voor konden zijn met geavanceerdere technologie. In 2022 waren we gefocust op het creëren van een effectieve en mensgerichte oplossing. Deze aggregatieoplossing is de eerste in zijn soort vanwege de directe verbinding met op Azure gebaseerde software. Dit ongecompliceerde proces biedt de gebruikers een grote vrijheid van handelen en tegelijkertijd een hoog veiligheidsniveau.

 

 

 

Wat zijn de belangrijkste essentiële prestaties van SoftGroup voor 2022?

 

In 2022 zijn we begonnen met het overschakelen van onze diensten naar de Microsoft Azure-omgeving, wat een geplande en weloverwogen beslissing was. We definiëren deze stap boven prestaties maar als mijlpalen omdat het ons en onze klanten zal helpen om klaar te zijn voor de toekomst.

 

Wat SoftGroup op intern niveau betreft, hebben we in 2022 onze interne organisatiestructuur versterkt met de oprichting van de afdeling Operations. Een dergelijke strategische verandering heeft invloed op het algemene bedrijfsdoel, waardoor we ons meer op onze klanten kunnen concentreren en de hele ervaring van het gebruik van onze producten en diensten kunnen verbeteren.

 

softgroup ontwikkelingsstrategie 2023

 

 

Wat zijn de strategische doelen die SoftGroup heeft gesteld voor 2023?

 

We werken al jaren aan het ontwikkelen van cloudgebaseerde oplossingen, waarbij we de voordelen voor het bedrijf realiseren. Desalniettemin heeft de post-crisis onze strategische focus gericht op de meest schaalbare oplossingen – cloudgebaseerd, waardoor onze producten en diensten worden verbeterd en verrijkt. Bij het formuleren van onze belangrijkste strategische gebieden voor 2023, heeft ons team de overdracht van diensten op de Microsoft Azure-omgeving als basis van onze strategie genomen. Dit is een doel dat zowel op de korte als op de lange termijn de bedrijfsresultaten zal beïnvloeden. De stap van "on-premises naar de cloud" vereist gezamenlijke en krachtige inspanningen, vooral in het architectuurontwikkelingsproces. We zijn echter van mening dat deze wijziging de toekomst van de activiteiten en processen van onze klant ten goede zal komen op het gebied van flexibiliteit, beveiliging, gegevensopslag en efficiëntie.

 

Verder ontwikkelen we een onafhankelijk aggregatieproces waarvan de werking gescheiden zal zijn van serialisatie. Deze innovatie geeft onze klanten een "duidelijk beeld" van hun prestatieresultaten, een betere planning, monitoring, enz. We zetten ons in voor producten en diensten die verder gaan dan Track & Trace en die toegevoegde waarde bieden aan de belanghebbenden.